Etkinlik Tarihi:
Kas 04 - Kas 07 at 09:00 - 21:00

Lokasyon:
Regnum Carya Hotel,
Kadriye Bölgesi,, Üçkum Tepesi Mevkii,
Antalya


Değerli Meslektaşlarımız,

Konuşmacıları ve katılımcıları ile her geçen yıl büyüyen ve özlenen kongremiz bu yıl 6. Psikiyatri Zirvesi ve 13. Anksiyete Kongresi olarak 4 – 7 Kasım 2021 tarihleri arasında Regnum Carya Hotel, Belek, Antalya‘da ve SerenasLive Online Kongre Platformu’nda Hibrit Kongre olarak gerçekleştirilecektir.

Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği tarafından kongremizin bu yılki teması “Psikiyatride Klinik Güçlükler ve Çözüm Önerileri” olup alanında yetkin ve değerli konuşmacılarımızı psikiyatri çalışanları ile buluşturmayı ve bilgilerimizi dinamik oturumlarla güncellemeyi hedeflemiş bulunuyoruz.

Bu yıl kongremizde, temamıza uygun olarak Psikiyatride Klinik Güçlükleri ve Çözüm Önerileri tüm boyutları ile ele alarak hem tanı hem tedavi süreçlerinde bilhassa işlevselliği de dikkate alarak psikiyatride bütüncül yaklaşımı gündeme alacağız. Bu anlamda klinik öncesi ve klinik kanıtlarla desteklenen bilgiyi, ulusal/uluslararası uzman ve yetkin ağızlardan dinleyerek, tanı ve tedavilerimizde tüm yaşlar için etkin ve güvenli yaklaşımı “işlevselliği de ” ele alarak tartışıyor olacağız. Bu yıl da ruh sağlığı alanında ulusal ve uluslararası yetkin isimlere konferanslar, paneller, uydu sempozyumları ve tartışmalar ile ev sahipliği yapmaya hazırlanıyoruz.

Bunun yanısıra sizlerinde panel önerileri ,poster ve sözel sunumlarla yer alması kongremizin diğer bir zenginliği olacaktır.

Nörogörüntülemeden genetiğe, psikofarmakolojiden psikoterapiye uzanan psikiyatri pratiğinde uzman isimlerle bir araya gelerek “Güçlüklerden Çözüme Giden Köprüleri” kurmak amacıyla en güncel kanıta dayalı bilgileri paylaşmak üzere sizleri de kongremizde görmek isteriz.

Prof. Dr. Oğuz KARAMUSTAFALIOĞLU

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ

Kongre Başkanı

Last modified: 13 Şubat 2023