Kongre Tarihi

8. Psikiyatri Zirvesi & 15. Anksiyete Kongresi, 18 – 21 Mayıs 2023 tarihleri arasına gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’ dir.

Önemli Tarihler
  • Online Bildiri Gönderimi Açılış: 26 Aralık 2022
  • Online Bildiri Gönderimi Kapanış: 12 Mart 2023
  • Bildiri Sonuçları Açıklanma Tarihi: 10 Nisan 2023
  • Bilimsel Program: 18 – 19 – 20 – 21 Mayıs 2023
Katılım Belgesi

Tüm katılımcılar katılım belgelerini 20 Mayıs 2023 tarihinde kongre merkezindeki kiosklardan alabilecektir.Davet Mektubu kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Organizasyon Sekretaryası aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme

Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) tarafından kredilendirilecektir.

İptal Şartları

Katılım iptali 17 Şubat 2023 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı iade edilir. Katılım iptali 18 Şubat – 31 Mart 2023 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ve konaklama ücretinin %50’si iade edilir. 31 Mart 2023 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacak olup, sadece isim değişikliği yapılabilecektir. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır.

Kongreye tüm sağlık çalışanları ve sağlık endüstrisiyle alakalı tüm paydaşlar katılabilir. Belirlenen kriterlere göre size uygun kayıt kategorisine göre seçiminizi yaparak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.

Kongremize bildiri göndererek kolayca katılabilir ve bilimsel çalışmanızı sunarak katkıda bulunabilir, deneyimlerinizi / araştırmalarınızı paylaşabilirsiniz.

Bildirinizi göndermek için “Bildiri Gönderimi” sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgilere ulaşabilir, bildiri sistemine kaydınızı yapıp, hemen bilimsel çalışmanızı değerlendirilmek üzere ilgili kurula iletebilirsiniz.

Hayır. Kongreye kayıt sadece kayıt yaptırarak da katılabilirsiniz. Bunun için konaklamasız kayıt kategorisinde kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Evet. Konaklamasız kayıt kategorisinde kaydınızı yaptırarak kongreye günübirlik katılabilirsiniz.

Transfer detaylarını Organizasyon Sekretaryasına ileten tüm katılımcıların transferleri uçuş saatlerine göre yapılacaktır. Transfer planlamaları Organizasyon Sekretaryasına iletilen detaylara göre yapılacağından lütfen detaylarınızı Organizasyon Sekretaryasına iletiniz veya uçuş bilgilerinizin iletildiğini teyit ediniz. Transfer bilgisi iletilmeyen katılımcılar için transfer hizmeti sunulamayacaktır.

Kongre gelişlerinde görevli arkadaşlarımız sizi havaalanında kongre görselli karşılama levhalarıyla karşılayacak ve konaklayacağınız otele gitmek üzere planlanmış transfer aracıyla otelinize gitmenize yardımcı olacaktır. Dönüş transferleri de yine Organizasyon Sekretaryasına iletilen detaylara göre planlanacaktır. Lütfen dönüş gününüzden önce ana kongre merkezindeki transfer masamızdan dönüş ve transfer saatinizi teyit ediniz.

Kongreden dönüşünüz için transfer saatinizin Organizasyon Sekretaryasına iletilmiş olduğunu lütfen kongre sırasında transfer masasına uğrayarak teyit ediniz.

Olası uçuş değişikliklerinde uçuşunuzdan en az 12 saat önce lütfen kongre merkezindeki transfer masasına uğrayarak uçuş değişikliğinizi bildiriniz.

Evet. Kongre sırasında isteyen katılımcılarımız otel müsaitlik durumuna göre eş ve çocuğu yada diğer refakatçileriyle konaklayabilirler. Refakatçi konaklama ücretleriyle ilgili “Kayıt-Konaklama” sayfasını ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evet. Konaklama yapmasa da misafiriniz konakladığınız otele gelip sizi ziyaret edebilir. Fakat otellerin herşey dahil sistemi ile çalışıyor olması nedeniyle konaklamayan ve otel dışından gelen katılımcılardan “dış katılımcı bedeli” altında tesis kullanım ücreti talep edilmektedir. Tesisler tarafından belirlenen şartlar ve ücretlere göre bu şekilde otelde konaklamayan ziyaretçileriniz konaklayacağınız otele gelebilecektir.

Otelde konaklamayan ve sizi ziyarete gelecek kişiler için genel olarak oteller 30 dakikaya kadar ücret uygulamadan ziyaretçilere izin verebilmektedir. Bu uygulama otellere göre değişkenlik göstermekte olup, konuyla ilgili “Kayıt Ekibimizden” bilgi edinebilirsiniz.

Last modified: 13 Şubat 2023